قوانین و مقررات سایت | دیجی قطعه
فهرست

قوانین و مقررات سایت

توجه داشته باشید کلیه امور مربوط به سفارش گذاری و خرید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورت تغییر قوانین ، موارد در همین صفحه بروز رسانی خواهند شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

شایان ذکر است مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اقدام کند.
لذا جهت ثبت سفارش ، ارسال لیست و خرید اینترنتی میبایست کاربر مشخصات مورد نیاز در پروفایل خود را تکمیل و سپس اقدام به سفارش گذاری نماید.
بعد از سفارش گذاری مراحل از طریق پیامک و ایمیل به کاربر اعلام خواهند گردید . در صورت نیاز به اصلاح و توضیحات اضافی کارشناسان شما از طریق موارد مذکور شما را در جریان روند کار قرار خواهند داد .
توجه داشته باشید که 50001060661078 تنها شماره‌‌ ای است که دیجی قطعه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه را به اطلاع کاربران می‌رساند .

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

- _ برای استفاده از امکانات کامل سایت لطفا ثبت نام نمایید.
_ تمامی کالاهای ارسالی مطابق درخواست و جزییات ذکر شده از جانب مشتری میباشد ، پس در نوشتن جزییات دقت فرمایید.لازم به ذکر است اشتباهات احتمالی از سوی هر دوطرف به عهده طرف خاطی و خسارت آن نیز متعاقبا با طرف خاطی است.
_ سفارش های خارجی باتوجه به نیاز و اهمیت زمانی مشتری قیمت داده خواهد شد که طی تماس تلفنی و یا تیکت اطلاع رسانی میگردد.
_ توجه داشته باشید برای سفارش خارجی ، روزهای کاری کشورهای خارجی دوشنبه تا جمعه بوده(غیر از تعطیلات رسمی آن کشور) و همچنین روزهای کاری گمرک کشور ایران نیز شنبه تا چهار شنبه (غیر از تعطیلات رسمی) میباشد.
-کالای دریافتی در هنگام تحویل را از نظر محتویات ، تعداد و شرایط ظاهری بررسی فرمایید ، چون پس از تحویل به هیچ عنوان قابل عودت نمیباشد.
- در صورت هرگونه انتقاد ، مشکل مالی و موارد دیگر میتوانید با شماره 28422110 -021 تماس حاصل فرمایید.

ثبت بازخورد