درباره ما | دیجی قطعه
فهرست

درباره ما


دیجی قطعه از سال 1386 فعالیت خود را در با حضور فیزیکی در بازار فروش قطعات الکترونیک تهران (جمهوری) شروع به فعالیت کرده است. اما در زمینه فروش آنلاین فعالیت خود را به صورت جدی از سال 1396 آغاز نموده است. علاوه بر فروش آنلاین و ارائه اطلاعات فنی کامل قطعات بر روی تولید محتوای تخصصی ویدئوی و ترجمه مقالات تخصصی در حوزه الکترونیک فعالیت دارد، که این بخش از سایت دیجی قطعه مورد توجه بسیاری از کاربران اینترنت قرار گرفته است.

دیجی قطعه پلتفرم فروش و بررسی آنلاین قطعات و محصولات الکترونیکی در ایران می باشد. انواع مختلف قطعات الکترونیک شامل انواع قطعات اکتیو، پسیو، الکترومکانیکی، مخابراتی، صنعتی و نظامی با برندهای معتبر و مختلف در این پلتفرم وجود دارد. دیجی قطعه با اتکا به دانش و تجربه تیم خود و همچنین بهره وری از بانک جامع اطلاعاتی قطعات در همراهی مشتریان در روند خرید و سفارش گذاری آنلاین نهایت تلاش خود را برای کمک به صنعت و دانشگاه به کار گرفته است. کاربران می توانند در کمترین زمان به قطعه مورد نظر خود در پلتفرم دست یافته و با اطمینان خاطر خرید نمایند.

دیجی قطعه با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه و تجارت الکترونیک وزرات صنعت، معدن و تجارت خریدی مطمئن را تجربه کرده و علاوه بر این از خدمات مختلف سایت شامل طراحی، ساخت و تولید استفاده نمایند. همیچنین دیجی قطعه با عضویت در اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و عضویت انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی، دارای تمامی مجوزات رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه را داراست.

هدف اصلی دیجی قطعه ارائه خدمات در حوزه الکترونیک جهت تسهیل تولید و تحقیق در این حوزه است. همچنین دیجی قطعه با ارائه مشاوره آنلاین به مشتریان برای انتخاب هر چه بهتر قطعات و محصولات الکترونیکی پیش از پروسه تولید کمک خواهد کرد.

همچنین دیجی قطعه با ارائه سرویس سفارش خارجی و دریافت لیست BOM امکان خرید قطعات ناموجود در فروشگاه آنلاین که تا کنون دارای بیش از 9 میلیون محصول منحصربه فرد می باشد را فراهم اورده است. با این وجود دیگر نگران قطعات ناموجود در بازار داخل نباشید.

ثبت بازخورد